0xc00007b Hatası Çözümü

Windows işletim sisteminizin 0xc00007b hatası vermesinin sebebi, son zamanlarda internet üzerinden indirmiş olduğumuz çeşitli başarısız programlanan yada bilinçli olarak yapılan bazı programlar windows’un ham dll dosyalarına müdahale ederek maalesef dosyaları silmekte yada mevcut yapısını bozmaktadır. 0xc00007b hatası da bu tarz yazılımlardan kaynaklandığı düşünülmektedir.

“Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc000007b). Uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesini tıklatın.” şeklinde bir hata alıyorsanız öncelikle en sağlıklısı format atmak diyebilirim. Ama bir şeyleri sil baş dan yapmak yerine tamir etmeyi sevenlerdenseniz 0xc00007b hatası çözüm yolu mevcut. 0xc00007b hatasından kurtulmakta için öncelikle makalemizin en alt kısmında bulunan dosyayı indirin. Dosya içeriğinde bozulduğunu yada silindiğini tahmin ettiğimiz bir takım dll dosyaları mevcut.

İndirmiş olduğunuz dosyaları öncelikle bir klasöre çıkartın. Daha sonra C:\Windows\SysWOW64 dizinine giriş yapınız. indirmiş olduğunuz dosyaları SysWOW64 klasörüne atın ve 0xc00007b hatasından kurtulun.

DLL Dosyalarını indirmek için tıklayın.  Rar şifresi www.asicblog.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir