Adsense Alım ve Satımı R10’da Artık Serbest

Yıllarca google kurallarına harfiyen uyan r10.net ve ekibi yüzlerce adsense alımı ve satımı yapmak isteyen kişileri r10.net’te uyarı banı yada sınırsız olarak banladılar. Ancak geçtiğimiz günlerde forumda yapılan duyuruyla adsense hesap alım ve satışı serbest oldu.

R10.Net’te Adsense alım ve satımı serbest oldu ancak bunların içinde kurallar kondu. Önüne gelen herkes adsense hesap alım ve satımı yapamayacak.

Adsense hesap alım ve satış kuralları.
1- Adsense satışı yapabilmek için En az 10 + itrader sınırı vardır. (en forumda 10 ticaret puanı sahip olması gerek )
2- Adsense satış yapacak üyelerin, forumdaki üyelik sürelerinin en az 2 aylık süreyi doldurmuş olması gerekmektedir. (foruma sırf hesap alım satımı için üye olanların önlemini almak için)
3- Hesap türünü bireysel/kurumsal olarak belirtilmeyen hesaplarda eğer sorun yaşanırsa alıcılar haklı olarak gözetilecektir. Çünkü kurumsal hesaplarda ödemeler kurumsal ibanlara gönderilmektedir.
Kuralları ihlal eden üyelerimiz uyarı olarak en az 1-3 gün olmak şartıyla uyarı cezası alacaklardır, kural ihlalinin tekrarı halinde yüksek sürelerde ban cezası uygulanacaktır.

r10.net yönetimi adsense hesap alım ve satım konusuna serbestlik getirmesi önümüzdeki günlerde forumun ticaretini olumlu yönde mi etkileyecek yoksa olumsuz mu göreceğiz. 🙁

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir