Destek Bilişim Vs Başarı Teknik Servis

Geçtiğimiz haftalarda Samsung A7 2016 cep telefonum ekranı kırıldı ve öncelikle garantiyle alakası olmayan tamamıyla özel firmalardan bununla alakalı fiyat aldım ortalama olarak 450-500 tl orjinal ekran fiyatı aldım ve cep telefonumun kasasında ekranın gireceği yerde ufak darbeler olduğunu istersem kasanın değiştireceğini yoksa yontma yöntemiyle o çıkıntıları giderileceğini söylediler. Malum ekranı takarken ekran zarar görebilir yada daha sonra kasma yapabilir ve bir ekran daha kaybedebilirdik.

En son telefonu satın aldığım ve samimi gördüğüm telefoncuya gittim durumu anlattım garanti servislerine gitmemi en azından ortalama aynı fiyatları verdiklerini ve en azından cihazın garantisinin devam edeceğini söyledi, büyük sözü dinledik ve samsung’un mecbur teknik servisi destek bilişime gittim. Durumu anlattım fiyat istedim ekran için 490 tl fiyat verdiler kasa dedim onun fiyatını veremeyiz dediler, dedim pazarlık şansımız var mı sizin arayacaklar arkadaşlar yardımcı olmaya çalışırlar dedi, neyse aradan 1 hafta geçti arkadaşlar cihazının sorununu anlamışlar ekran kırıkmış kasa değişecekmiş 🙂 ben zaten bunları söylemiştim onlara sırf bu sebepten ötürü 1 haftamı hiç ettiler ve 790 tl fiyat çıkarttılar 🙂 işin ilginç tarafı hiç bir şekilde aranmadım sürekli internetten kontrol ederek cihazın durumunu gözlemleyebildim, neyse dedim gittim telefonu alayım diğer servislerde de şansımı deneyim olmadı hurda fiyatına telefonu satar 790 oraya verene kadar sıfırını alırım.

tam da yolumun üstünde oda ne başarı teknik servis ve artık son şansımdı hasar danışmanı arkadaşa durumu anlattım ekran için 485 TL fiyat verdiler kasa ne kadar dedim onu bilemiyoruz teknik servisteki arkadaşlar incelemesi lazım size dönüş yapacağız dediler. Neyse 1 yada 2 gün sürdü internet siteler de fiyat yazıyordu 680 TL çok sevinmiştim, hatta ilk baş da korktum sadece ekran fiyatı mı diye 🙂 servise gittim değişecek parçaları sordum, ekran ve kasa dediler hemen ardından maalesef tek çekim bir şekilde kredi kartıyla ödememi yaptım 🙂 (kartlar zaten doldu birde bu üstüne önümüzdeki ay nasıl ödeyeceğim bilmiyorum 🙂 )Neyse uzun lafın kısası garanti de cihaz tamir etmek istiyorlarsanız alternatif servislerden de fiyat almayı unutmayın. 100 TL fark olsa bile çöpe atılacak bir para değil.

Destek Bilişim Vs Başarı Teknik Servis sonucunda da destek bilişim maalesef pahalı başarı teknik servis ise daha uygun fiyatıyla ucuza telefon tamir ettirmek isteyenler için ideal favorimdir 🙂

You May Also Like

About the Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplist