En iyi WordPress Haber Temaları

Haber siteleri son zamanlarda, google news’ında popülerliğinin artmasıyla yeni bir internet sitesi açarken en çok tercih edilen kategoriler arasına girmiş durumda. Özellikle daha önce herhangi bir haber sitesi açmayan bir webmasterın bile bir haber sitesi açacağım deyip hedeflerinin arasına eklemiştir.

Google News üzerinden gelen hitler, adsense ile uyumlu içerik yapısı ve tanıtım yazısı gibi konularda da tercih edilen haber siteleri için yüzlerce wordpress temaları çıkartılmıştır. Bazen temanın seo hariç işlevsel özelliklerine kanıp temayı alsak da hüsrana uğrayabiliyor yada seo konusunda oldukça başarılı bir altyapıya sahip olup yönetilebilirliği eksik kaldığı noktada hüsrana uğrayabiliriz. Tamda bu noktada sizler için yüzlerce tema içerisinde en iyi wordpress haber temalarının bazılarından bahsedeceğiz.

En iyi WordPress Haber Temaları

  1. TheWP WordPress Haber Teması v4

TheWP haber teması özellikle haber havuzu sistemiyle sayesinde patlayan haber botlarına son verip sürekli güncel altyapısıyla kullanıcı dostu bir içerik sunuyor.  Bunun yanı sıra 12 farklı anasayfa şablonu, 5 farklı manşet ve 12 farklı sidebar şablonuyla haber sitesine kendi zevkinize göre düzenleyip adeta temayı baştan yaratabilir yada ara sıra ufak değişikliklerle ziyaretçilerinize farklılık yaratabilirsiniz.

Google dostu altyapısıyla rakiplerinizden 1-0 önden başlamak isteyenler için mobil uyumlu tasarımıyla birlikte canlı maç sonuçları, puan durumu, hava durumu, namaz vakitleri, günlük burç, haber ekle ve sitene gibi modülleriyle en iyi arkadaşınız arama motorları olacak. Özellikle yerel haber siteleri için firma rehberi özelliği de bulunan thewp haber teması sayesinde geniş bir ziyaretçi kitlesine hitap edebilirsiniz.  Temanın özellikleri haricinde theWP ekibi tamamıyla yasalara uygun bir şekilde satış yapmakta olup, kurumsal bir altyapıya sahiptir. Temayı satın almak için thewp.com.tr adresini ziyaret edebilir yada 0 850 304 44 01 numaradan satış öncesi destek alabilirsiniz.

2. Tema Ninja 7/24 WordPress Haber teması

tema ninja sadece 6 aylık ücretsiz destek sağlamasıyla olumsuz geri bildirim alsa da uygun fiyatıyla ve mobil uyumluluğu sayesinde bir çok webmasterın tercihleri arasında yer alıyor.

Görsel olarak diğer haber temaları ve sitelerine göre biraz geri planda kalan 7/24 haber temasında sadeliği seven ve geniş bir haber kategorisi düşünmeyen webmasterlar için tercih edilebilir. Ayrıca bu wordpress temasından maalesef haber botu ve farklı ana sayfa görünümü bulunmuyor. 🙁 Temayı satın almak için tema.ninja adresini ziyaret edebilirsiniz.

3. WordPress Haber Teması LimonHaber

Oldukça şık bir görünüme sahip olan LimonHaber teması da seo dostu mobil arayüzüyle birlikte sahiplerini bekliyor. Ücretsiz teknik destek sistemi bulunan ve ana sayfanın renk seçimini kullanıcılara bırakan limonwp ekibi ayrıca 30 TL fark ile wp tema ve wordpress kurulumunu da müşterilerine yapmakta.

WordPress haber botu bulunmayan temanın ayrıca demo adresine girdiğimiz alt scrollbar’ın yani kaydırma çubuğunun oluşmuş olması malesef küçük bir css kodlama hatasının olduğunu belirtmekte. Temayı satın almak için limonwp.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

4. TemaFabrika WordPress Yeni Haber Teması

Tasarım olarak geçtiğimiz yılların izlerini taşıyan tema fabrikanın v2 diye hitap edebileceğimiz haber teması bana haber teması görünümü olsun, fiyatı uygun olsun mobil uyumlu olmasa da olur, bota gerek yok ben yerel bir haber sitesi yapacağım diyenler için birebir bir tema diyebiliriz.

Özellikle yerel haber siteleri için önemli bir rol oynayan firma rehberi özelliği bulunan temanın fiyatı sadece 100 TL, temayı satın almak için temafabrika.com adresini ziyaret edebilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

5. Safir Tema Poyraz WordPress Haber Teması

Aslında bu temaya sadece haber teması demenin doğru olmayacağını düşünen safir tema ekibi haber & portal teması başlığı altında kullanıcılarıyla buluşturmuş. Görsel açıdan haber sitesinden ziyade genel bir portal sitesine andıran tema responsive altyapısıyla dikkat çekiyor.

Toplamda 3 haber, 2 kadın, 1 spor ve 1 adet galeri botu bulunan temanın toplamda 7 adet botu buluyor. Özellik olarak TheWP wordpress haber temasıyla bir çok ortak özelliğe sahip olan poyraz haber temasının fiyatı ise 200 TL. Temayı satın almak için safirtema.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir