Safkar Hisselerine Neler Oluyor ?

Borsanın rekor seviyeler çıktığı bu zamanda bir çok yatırımcının kar beklentisi olan safkar 1.94’le piyasaya giren ve büyük gelişim gösterip 3.53 seviyelerine kadar çıkmasıyla bir çok yatırımcının yüzünü güldürdü, ancak son zamanlardaki aşırı dalgalanma sonucu inişler çıkışlar ve en son büyük bir inişle sonrada hisse alan yatırımcılar büyük bir zarara uğramış durumda.

Özellikle doların değer kaybetmesi, borsanın değer kazanması, safkar ege soğutmacılık firmasında herhangi bir mali durum söz konusu olmamasına rağmen düşüş devam ediyor. Trabzon Limanında piyasaya girmesinde büyük bir düşüş bekleniyordu ancak ön talepler sonrası piyasada boş hissesi olmayan trabzon limanınında satın alınamaması safkar’a talep olması ve hisselerin büyük bir yükseliş sergilemesi bekleniyor, durumun tam tersine gitmesi gerçekten üzücü bir durumda, üstelik gün içerisinde sürekli hisse değiştirip al-sat işlemi yapılması ve safkar üzerinde bir yoğunlaşma olması sebebiyle 24.01.2017 tarihli maalesef tedbir uygulamasına sebep oldu.

Safkar Hisselerinin tekrar yükselişe geçeceği yada tekrar düşeceği konusunda kimse kesin bir ön görüşte bulunamazken şuan için büyük bir bilinmezlik söz konusu.

About the Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplist